O firmie

rafako 2

RAFAKO Engineering Sp. z o.o. jest firmą, której celem jest przede wszystkim pomoc wszelkim podmiotom w zakresie zagadnień związanych z urządzeniami i instalacjami przemysłowymi, w szczególności w branży oil & gas, energetycznej oraz ochrony środowiska. Zakres oferowanych prac obejmuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń i instalacji, remonty, modernizacje i rozruch urządzeń. Świadczymy również usługi w zakresie dostaw i montażu urządzeń.

 

Spółka oferuje synergię bogatego doświadczenia pozyskanego w ramach umiejscowienia w grupie kapitałowej RAFAKO S.A. oraz kompetencji przejętych z PBG Oil&Gas – dzięki czemu efektywnie realizuje zadania w najważniejszych gałęziach przemysłu – w sektorach: energetycznym, paliw oraz budownictwa.

 

RAFAKO Engineering posiada doświadczoną Kadrę – liczącą obecnie  70 Pracowników, w tym: inżynierską,  zarządzającą projektami oraz  specjalistycznymi pracownikami (spawacze, monterzy, elektrycy, automatycy, mechanicy), dzięki którym nawet skomplikowane inwestycje jesteśmy w stanie wykonać kompleksowo.

Jakość naszych usług zapewniają uzyskane przez Spółkę certyfikaty:
PN-EN ISO 9001:2009, PN-EN ISO 14001:2005 oraz BS OHSAS 18001:2007.